לקוחות ממליצות

טניה

הגעתי לנעמי דרך חברה שמתאמנת אצלה כבר הרבה שנים, והרגשתי מהשיעור הראשון שזה המקום שלי, נעמי מקצוענית, אדיבה, נעימה, מתייחסת אל הצרכים האישיים של כל מתאמן/נת בצורה מתחשבת ופרטנית, ולכן קל ונעים להתמיד, הגוף שלי התחזק בצורה מדהימה, ונעמי עוזרת לי לאתגר את עצמי בכל פעם מחדש, אני נהנית מכל שיעור, וממליצה לכל אחת ואחד על פילאטיס אצל נעמי.

הדר וערן

הגעתי לסטודיו של נעמי בעקבות המלצה מאזור ירושלים, עד לשם הגיע שמה הטוב ובצדק רב. גם בעלי ערן הצטרף ומתמיד יחד איתי בשיעורים. נעמי, מעבר להיותה מקצועית ונעימה, קשובה לכל אחת ואחד מתלמידיה. יש בנעמי כשרון מיוחד לתת לכל אחד תשומת לב כאילו שהוא בשעור פרטי, ועם זאת, השילוב בקבוצה יהיה בהתאמה ותמיד נעים ומהנה. לאורך ארבע וחצי השנים האחרונות אני מתעמלת בסטודיו של נעמי פעמיים בשבוע ומרגישה התקדמות מתמדת ביכולותיי, שיפור גדול בגמישותי, תוך הקפדה ושימת לב לצרכים האישיים שלי. אני ממליצה ללא היסוס להצטרף לאימונים בסטודיו של נעמי.

עדי אורן

שמי עדי, אני עוסקת בספורט אירובי, ריצה, כבר 20 שנה. משתתפת המירוץ, חצאי מרתון וגומעת מרחקים נאים בכל אימון. לאורך השנים, לצערי, נתקלתי בפציעות רבות כתוצאה מאימונים מוגברים. לפני מספר שנים הגעתי לנעמי, מאז אני נמצאת אצלה באופן שוטף. אין פציעות. זה צוות מקצועי ביותר! חד משמעית, מהרגע שהגעתי לנעמי פילאטיס, וזאת למרות עיסוקי בספורט. קיבלתי כל מה שרציתי מהגוף שלי. צמצום היקפים וירדתי בשתי מידות רק בזכות הפילאטיס אצלה. השינוי בא, למעשה מהתמדה של פעמיים בשבוע. שזה באמת אפשרי, בתור אמא לשלושה ועבודה לחוצה בחיים. חמישה כוכבים ****** אין יותר טוב מזה!

נאוה גינת

נעמי הינה מדריכה מקצועית, רגישה, המעניקה יחס אישי לכל לקוחותיה, תוך התאמת תרגילים לצרכים ולבעיות האישיות של כל אחד ואחת. אישיותה נעימה, גישתה תמיד חיובית וחייכנית והאופן הקולח שבו היא מעבירה את השיעור גורמת לנו להרגיש לעיתים כאילו "בילינו" שעה בחברותא, למרות שאנחנו עובדות קשה מאד. בסוף האימון אני יוצאת מלאת אנרגיות ובהרגשת חיוניות שמלווה אותי במשך היום. לסיכום, כפי שניתן להבין מהנאמר לעיל, אני ממליצה בחום על שיעורי הפילאטיס של נעמי ולא רק בשל היתרונות של הפילאטיס לגזרתנו ובריאותינו, שכן בשיעוריה ניתנים טיפים המועברים בין המתאמנות, בכל תחומי החיים: רפואה, מתכונים,ספרים, מוזיקה, סרטים, תיאטרון תרבות ובילוי...

אליטה רמות

נעמי- מורה מעולה, מקצועית ומיומנת. קשובה לצרכי המתאמנות ומעניקה יחס אישי, מוקפד ואחראי לכל אחת מהמתאמנות במהלך השיעור. אשיותה הקורנת תורמת רבות לאוירת הסטודיו. השיעור מתנהל ברוגע בנועם וברגישות רבה בליווי מוזיקה איכותית וטובה.

ליאור אינהורן

נעמי מבחינתי היא שילוב נדיר ומיוחד של מקצועיות ואישיות. לא רואים בהרבה מקומות כזו רמה של מקצועיות ומקצוענות, שבאה לידי ברמה הגבוהה של ההדרכה ושל הציוד, בהקפדה על הדיוק בתרגילים, בעבודה האינטנסיבית על כל שריר חיוני בגוף (כולל שרירים שלא ידעתן שהם קיימים..) וגם בניהול המסודר והמאורגן של השיעורים עצמם. נעמי עצמה היא מדריכה מעולה, מקסימה וקשובה לכל הבעיות (וגם סתם לקיטורים...), אני לא יכולה לחשוב על מדריכה טובה יותר ממנה - עובדה שהשיעורים איתה הם הדבר הכי כיף שיש לי במהלך השבוע, וששווה להגיע אליהם גם אחרי יום עבודה מתיש.

כתובת:

שבטי ישראל 95,
רמת השרון

שעות פתיחה:

א-ה: 7:30-11:30
       18:30-21:30 

ו:  7:30-10:30

@ כל הזכויות שמורות לנעמי פילאטיס 2019.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן